Get Adobe Flash player

TWOJE WESELE

 

 

Ponieważ dużo imprez, które gramy stanowią wesela chcielibyśmy przybliżyć Państwu zakres naszego działania i zarazem odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące Waszego wesela. Pragniemy, aby decyzja o zleceniu właśnie nam obsługi tego często najważniejszego dnia w życiu była podjęta z pełną świadomością i pewnością, że oddana jest w dobre ręce.

 "Atmosfera wesela zależy w głównej mierze od zespołu"

 

Oprawę muzyczną zaczynamy od przyjazdu do panny młodej, gdzie to oczekujemy na przyjazd pana młodego, którego witamy marszem powitalnym (akordeon, gitara, tamburyno), po przywitaniu przyszłego męża narzeczona wprowadza wybranka do swojego rodzinnego domu gdzie czekają już rodzice z Błogosławieństwem-zespół gra Pieśń Kościelną (akordeon, gitara) Po akcie Błogosławieństwa wyprowadzamy parę młodą do auta, którym pojadą do kościoła.

 

Po przyjeździe z kościoła na salę weselną witamy małżonków marszem powitalnym a rodzice witają ich chlebem i solą, pan młody przenosi na rękach przez próg a za nim podąża kondukt weselny, tu na nich czeka szampan, którym przy akompaniamencie zespołu wznosimy toast, nie może tu także zabraknąć śpiewu gości i przyśpiewek zespołu.

 

Zespół zaprasza gości na obiad, po którym wznosimy drugi toast przy kieliszku wódki wraz z jej osłodzeniem przez zakochanych.  Para młoda rozpoczyna bal weselny swoim pierwszym tańcem (według uzgodnienia, zadeklarowanym wcześniej), goście towarzyszą parze młodej tworząc niepowtarzalny klimat.
Po tym tańcu zostaje oficjalnie otwarty bal a goście zaczynają zabawę.
Tu z całą pewnością każdy znajdzie swój przebój i coś dla siebie do tańca-ponieważ gramy dla trzech pokoleń w wielu gatunkach muzycznych.
Trzeba tu napomnieć, iż nasze bloki muzyczne trwają nie krócej niż godzinę, to czas w którym można się dobrze ubawić
(nie stosujemy zasady, że gramy pięć piosenek a przerwa trwa pół godziny jak potrafią robić nieraz kapele a wówczas licząc globalny czas występu zespołu wyjdzie nam prosty rachunek, że na dziesięć godzin wesela zespół grał trzy godziny a resztę przesiedział...)
My gramy dopóki goście się bawią -jako młodzi ludzie mamy dużo energii i robimy to z pasji.

Nasze przerwy nie są dłuższe niż 15 minut-a w tych przerwach wiedząc, że w Polakach gra "słowiańska nuta" wychodzimy z instrumentami do gości (akordeon, gitara, tamburyno i mikrofony) i gramy za stołami piosenki biesiadne a goście śpiewają razem z nami te proste piosenki, bez których wesele traci klimat (m.in. Szła dzieweczka...,Gdybym miał gitarę... itp.)

 

Podejmując współpracę z naszym zespołem na weselu nie ma potrzeby zatrudniania wodzireja, z łatwością wchodzimy w kontakt z gośćmi i zabawiamy ich na wiele sposobów artystycznych.
Jak na każdym udanym weselu nie może zabraknąć konkursów z udziałem gości i my  przeprowadzamy różnorodne konkursy.
Oczepiny to jedna z niewielu tradycji, która kultywowana jest do dnia dzisiejszego. Nie mogą być one zbyt długie i nudne, powinni licznie uczestniczyć w nich goście.
Staramy się z jednej strony nie zapominać o tych tradycyjnych elementach oczepin, jednocześnie nawiązując do obecnie popularnych zabaw. Podczas oczepin młodzi pozbywają się atrybutów weselnych wybierając następców, k
tórzy muszą przejść kurs przedmałżeński zafascynować gości.

Zabawa weselna jest okazją do spotkań z osobami, z którymi często nie widzieliśmy się od wielu lat, jest to okazja aby poznać bliżej rodzinę i wobec tak licznego grenium wyrazić to, na co często na co dzień się nie zdobywamy.
Niemal obyczajem stały się oficjalne podziękowania skierowane przez parę młodą dla rodziców, dziękują im za trud wychowania, wyrozumiałość i pomocną dłoń i organizację tego najważniejszego dnia w życiu, jakim jest wesele.
Mobilizujemy wszystkich gości do chwili skupienia i razem śpiewamy "sto lat "rodzicom.
Jeżeli państwo młodzi nie podejmują się osobiście przekazać życzeń, wówczas my staramy się przekazać  kilka słów wdzięczności.
Dedykujemy i wykonujemy specjalny utwór dla rodziców własnego autorstwa.
Zapraszamy wszystkich uczestników do włączenie się do udziału w tej uroczystej chwili, poprzez otoczenie w krąg rodziców wraz z parą młoda. Po tym przechodzimy do części konkursowej oczepin zapraszamy gości do udziału w nich.
W części konkursowej oczepin wplatamy konkursy według uzgodnienia .
Zwieńczeniem oczepin jest "Walc odbijany", w którym to świadkowie zbierają na kołyskę dla młodych a każdy, kto chce zatańczyć z parą młodą wrzuca do świadków pieniądze, po zakończeniu sprawdzamy kto będzie rządził w nowej rodzinie pieniędzmi i następuje przekazanie "wypłaty". Zapraszamy najsłodsze danie weselne, czyli tort który dzieli para młoda pośród Gości czemu towarzyszy tematyczny akompaniament zespołu.
W dalszej części kontynuujemy zabawę taneczną, aż do białego rana.


Trzeba tu nadmienić, że co do organizacji i przebiegu wesela jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i pomysły  pary młodej, staramy się aby każda impreza nie była taka sama, co do schematu jej przebiegu-a zawsze indywidualna.

W myśl umowy gramy do godziny piątej rano - nie robimy tego jednak z zegarkiem w ręku.
W sprawie poprawin, jeżeli nie zostały uwzględnione w umowie, to należy podpisać aneks do umowy.

 

           Dlaczego my?

 - Ponieważ masz pewność, że Twoje wesele będzie niezapomnianym wydarzeniem,

   tylko w takiej sytuacji możemy liczyć, że Twoi goście zaproszą nas do obsługi swojej            imprezy

 - Ponieważ Twoje zadowolenie jest naszym celem

 - Każda para młoda marzy o tym, by ich ślub i wesele odbyło się bez niedociągnięć,

   niedomówień a przez to przykrych niespodzianek

para

 

 

 Lubimy to co robimy i chcemy to robić przez co najmniej kilka najbliższych lat. Smile

 

 

Ta strona używa plików cookies.

W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia. Przeczytaj o Polityce plików Cookies. Czytaj więcej…

Zrozumiałem